Aktualności

Przedsięwzięcie ma za zadanie zwrócenia uwagi społecznej na problem opieki nad dziećmi nieuleczalnie chorymi oraz zgromadzenie środków finansowych, koniecznych do dalszego niesienia pomocy i wsparcia. Celem Hospicjum jest poprawa jakości życia naszych Podopiecznych poprzez otaczanie ich specjalistyczną i troskliwą opieką medyczną, psychologiczną, duchową oraz socjalną. Opieką obejmujemy dzieci i młodzież z terenu całego województwalubelskiego i dodatkowo pod naszą opieką znajdują się Podopieczni ewakuowani z hospicjów na Ukrainie. Nie bądź obojętny i przekaż swój 1,5% podatku.

Promocje

Już jest! Sprawdź co kupisz w nowych, niższych cenach! Dodatkowy rabat -> zrób zakupy za 50 zł i otrzymaj -20% zniżki na WSZYSTKIE KURTKI!

W CCC OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY i ostatnia szansa na skorzystanie z super rabatów! Obuwie topowych marek sportowych  Adidas, Puma, New Balance, Reebok, Champion i Sprandi w okazyjnych cenach! Skorzystaj w sklepach CCC!

Nowy rok i nowe postanowienia? Nie biegaj od wymówki do wymówki! Odkryj przyjemność z biegania z mistrzowskim obuwiem od ASICS, teraz dostępnym w wybranych sklepach CCC! Postaw na nowoczesny design, komfort i najlepsze technologie. 3, 2, 1… ASICS w CCC! Nie ma nic lepszego, niż bieganie w ASICS!

Wydarzenia

W duchu solidarności z mieszkańcami Ukrainy pragniemy włączyć się w akcję pomocy.
Dzisiaj zakupiliśmy materace oraz niezbędne środki higieniczne i przekazaliśmy je potrzebującym.